Kamerové Systémy (CCTV)
Nabízíme služby v oblasti zabezpečení zdraví a majetku pomocí profesionálních IP kamer s rozšířenými funkcemi. IP kamery jsou budoucností v zabezpečení a proto jsme se rozhodli rozšířit naší působnost tímto směrem.
Naše profesionální firma s koncesí na poskytování technických služeb Vám na požádání zpracuje konkrétní nabídku zabezpečení Vašeho domu nebo bytu tak, aby bylo dosaženo maximální ochrany při rozumných investicích.
Našim stávajícím i budoucím zákazníkům zaručujeme profesionální přístup, kvalitní provedení montáží, poradenství, vypracování cenových nabídek zdarma. Záruční dobu při montáži naší firmou 24 měsíců na veškerý námi dodaný materiál a 36 měsíců na montážní práce.
Jaký je rozdíl mezi IP(digitálním) a analogovým kamerovým systémem?
Základní rozdíl mezi těmito systémy je v použité technologii výstupního videa.
U klasických analogově/digitálních kamer je výstup obrazu vyveden většinou koaxiálním kabelem někam do záznamového zařízení (DVR) nebo monitoru, kdežto IP digitální kamery mají již v sobě vestavěn tzv.webserver, který umožňuje po připojení kamery do počítačové sítě přenášet na libovolné místo nejen obraz, ale také třeba obousměrný zvuk.
IP kamery můžeme nejen sledovat odkudkoliv ze světa, ale také je plnohodnotně nastavit a naprogramovat přes libovolný internetový prohlížeč. Stačí jen znát správné přihlašovací údaje, adresu dané kamery a připojení je hned navázáno.
Mnohdy lehčí je také nahrávání z těchto kamer, protože si uživatel může vybrat mezi jakýmkoliv stolním počítačem (který však musí být stále zapnutý), nebo využije některého z diskových síťových rekordérů tzv.NVR.
Co se týče výstupního obrazu, tak rozdíl mezi analogovým a digitálním kamerovým systémem je patrný hned při prvním pohledu na obraz pořízený z těchto kamer. Obraz z digitální IP kamery má nejen několikanásobně větší rozlišení než z kamery analogové, ale také je většinou mnohem detailnější, ostřejší a věrohodnější. Pro srovnání: rozlišení snímacího čipu klasické, analogové kamery, je cca 0,35 Mpx kdežto rozlišení čočky kamery digitální je 1, 2, 3 nebo i 10 Mpx. Z tohoto porovnání vyplývá, že digitální kamera je schopna právě díky svému vysokému rozlišení nahradit i několik analogových kamer. Z výše uvedeného můžeme odvodit, že digitální kamerový systém bude nejvíce nasazován tam, kde zákazník požaduje výborné rozlišovací schopnosti, například snímání SPZ při vjezdu do areálu nebo parkoviště či identifikaci osob. Naopak analogový kamerový systém bude nejvíce žádán tam, kde není potřeba vysokého rozlišení ale je požadováno, aby celý systém plnil spíše přehledovou funkci například při monitorování obvodu či vstupu do budovy.